Отримати страхову виплату

Home / Отримати страхову виплату

Є два формату співпраці з нами для отримання повного відшкодування для потерпілих у ДТП або їх родичів:

Перший

Ви звертаєтесь до нас – і наші фахівці, або співробітники наших партнерів безкоштовно надають Вам вичерпну консультацію щодо Ваших дій, інформують щодо необхідних документів, допомагають заповнити документи, що розміщені на сайті – Зразки документів

Другий

Ми консультуємо Вас безоплатно, але Ви хочете отримати максимальне відшкодування «під ключ». У такому випадку Ви узгоджуєте з нашими партнерами-юристами вартість надання послуг, це певний відсоток від суми фактично отриманих грошей на Ваш рахунок.

Жодної попередньої оплати не здійснюється. Після цього юристи, виходячи з обставин саме Вашої ситуації, планують роботу по справі таким чином, що сума відшкодування була максимальною та отримана в найкоротші терміни та узгоджують план дій.

Далі починається робота з підготовки медичної документації, переговори з іншим учасником ДТП щодо компенсації збитків з його сторони в межах кримінального провадження або справи про адміністративне правопорушення. Після підготовки документів юристи подають документи до страхової компанії й супроводжують його на всіх етапах розгляду.

Паралельно вирішуються питання юридичної фіксації факту перебування інших осіб на утриманні у потерпілого, здійснюється супровід проходження МСЕК та встановлення групи інвалідності тощо, всі нові документи, які впливають на розмір відшкодування, також подаються до страхової компанії, через що уточнюється розмір вимог з виплати страхового відшкодування.

Фактичний супровід продовжується до моменту виплати страхового відшкодування. В разі необґрунтованої відмови у виплаті страхового відшкодування  або зменшення його розміру рішення страховика оскаржується юристами в досудовому та судовому порядку.

Зв’яжіться з нами: