Безкоштовна консультація

Home / Безкоштовна консультація

Звичайно, що у будь-якої людини завжди виникають питання – як отримати відшкодування, на яких правових підставах це можна зробити, на що я можу розраховувати, як зробити, щоб отримати виплату в повному обсязі, які гарантії, що мене не обдурять тощо.

У нас Ви можете абсолютно безкоштовно отримати відповіді на свої запитання при цьому зробити це можна або відвідавши наш офіс, або дистанційно. У разі необхідності супроводження Вашої справи збоку наших партнерів – юристів, представник юридичної компанії приїде до Вас у будь-який населений пункт України.

Як отримати консультацію дистанційно:

  1. Консультація у зручному для Вас месенджері. У правому нижньому кутку є знак долоні та  інформаційна вкладка «Безкоштовні консультації», залиште своє питання, ми зв’яжемось з Вами, узгодимо час для надання консультації й обговоримо ситуацію в месенджері;
  2. Консультація по телефону або у Skype. Залиште інформацію свою контактну інформацію внизу цієї сторінки у формі та вкажіть бажаний формат отримання консультації. Наш фахівець узгодить з Вами час консультації та ми наддамо відповідь на всі Ваші запитання.

Як отримати консультацію в офісі: 

Напишіть або зателефонуйте нам й ми узгодимо зручний час для Вас, щоб Ви не витрачали час на очікування. Саме в цій час наш фахівець буде очікувати Вас й відповість на всі запитання.

Зв’яжіться з нами: